Įtempiamų lubų kaina. Kiek kainuoja įtempiamos lubos, jums padės atsakyti pateiktos skaičiuoklės. Kaina priklauso nuo medžiagų, patalpų formų ir komplektuojamų dalių. Montavimo kaina apskaičiuoja atsižvelgdami į šiuos faktorius:

  • bendras lubų plotas;
  • kreivos linijos;
  • ventiliacijos angų kiekis;
  • ar reikalingas karnizas užuolaidoms;
  • montavimo ypatumus: apšvietimo tipas, skirtingus lygius, įdubimai, angos, pasirinktos medžiagos, faktūrų spalvos, tipai ir t.t.

Šios įtempiamų lubų kainos yra orientacinės, todėl jos gali skirtis nuo galutinės. Kiekvienu atveju projekto kaina aptariama su klientu atskirai.

Įtempiamų lubų kainos užklausa

Sužinokite įtempiamų lubų kainą su montavimo darbais. Garantuojame geriausią kokybės ir kainos santykį. Įtempiamų lubų kaina priklauso nuo pasirinktų komplektuojamų dalių, medžiagų kiekio ir kokybės. Pateikite užklausą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

  • Tikslią matinių lubų kainą sužinosite užsisakę ir išsikvietę matuotoją.
  • Jei turite kitų pasiūlymų, susisiekite su mumis, mes suteiksime papildomą nuolaidą.
  • Matinių įtempiamų lubų montavimas tik su kokybiškomis medžiagomis.

Montavimas daromas maksimaliai greitai. Darbus atliekame kokybiškai, laikantis montavimo technologijų. Jūs patys galite pasirinkti patinkančias medžiagas.

Įtempiamų lubų kaina - Užklausa

Įtempiamos lubos, įtempiamų lubų montavimas

Įtempiamų lubų montavimas

Įtempiamų lubų montavimas

Įtempiamų lubų montavimas - pakankamai greitas daug pasiruošimo nereikalaujantis darbas. Pagal norimą projektą jei reikalingą yra parenkamas apšvietimas. Dėl visų montavimo darbų geriau yra pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės priimti ...
Skaityti daugiau
Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos atrodo stilingai, gražiai ir tvarkingai. Dažniausiai įtempiamos lubos montuojamos klasikinio interjero patalpose, suteikiant joms komforto jausmą ir akcentuojant stilių. Joms būdingas praktiškumas, lengvas montavimas ir pagal kainą prieinamos ...
Skaityti daugiau